Preliminarna SATNICA

21. REPUBLIČKI SUSRET UČENIKA U KULTURNO-UMETNIČKOM STVARALAŠTVU

Petak, 21. april 2017. godine


Dolazak učesnika i aktivnosti

  • Region Vojvodina, domaćin: Zoran Grbić
    do 11:00 časova
  • Region Beograd, domaćin i koordinator: Miloš Subašić
    do 12:00 časova
  • Region Šumadija, Pomoravlje, Braničevo, domaćin: Mirjana Krejić
    do 13:00 časova
  • Region Zapadna Srbija, domaćin: Maja Dumnić
    do 14:00 časova
  • Region Jugoistočna Srbija, domaćin Vladimir Veličković
    do 15:00 časova

Smeštaj i ručak u Domu
od 12:00 do 16:30

Sastanak domaćina regiona sa vaspitačima po regionima – dogovori o predstojećim aktivnostima;
Dogovori učesnika literarnog i likovnog takimčenja
Oko 19:30

Večera u Domu
od 18.30 do 21:00

Gimnazija: „Laza Kostić“
TEHNIČKE PROBE:
domaćini: Dejana Budimčić, Radoslav Ristić, Slađana Lukić, Sofija Gajić i Dušica Polovina

  • 13:00 – 14:00 Vojvodina
  • 14:15 – 15:15 Beograd
  • 15:30 – 16:30 Šumadija, Pomoravlje, Braničevo
  • 16:45 – 17:45 Zapadna Srbija
  • 18:00 – 19:00 Jugoistočna Srbija

Tehnički nismo bili u mogućnosti da organizujemo žrebanje za nastupe u takmičarskom delu dramskog, muzičkog i plesnog stvaralaštva učenika, pa vas obaveštavamo da će redosled nastupa biti u obrnutom smeru od nastupa na tehničkim probama:

1. Istočna Srbija
2. Zapadna Srbija
3. Šumadija, Pomoravlje i Braničevo
4. Beograd
5. Vojvodina

POSTAVLjANjE IZLOŽBE UČENIČKIH RADOVA:
Gimnazija “Laza Kostić“ – Novi Sad
Domaćini: Bojan Stanković i Dušica Polovina
13:00 – 19:00

 

Subota, 22. april 2017. godine


Doručak
od 6:30 do 08:30

Zajednički polazak na svečano otvaranje
oko 9.00

Svečano otvaranje Susreta, Gimnazija „Laza Kostić“
od 10:00 do 10.30

Likovno stvaralaštvo učenika, Dom učenika „Brankovo kolo“
domaćin: Bojan Stanković
od 11:00 do 13:00

likovni rad 11:30 – 13:00
žiriranje u Domu učenika
Literarno stvaralaštvo učenika, Gimnaziji „Jovan Jovanović Zmaj“
domaćin: Ljubica Rajković
od 11:00 do 13:00

pisanje rada 11:30 – 13:00
žiriranje u Domu učenika

Takmičarski program, Gimnazija „L. Kostić“
domaćin/koordinator: Dejana Budimčić
domaćin: Zoran Grbić

Procenjeno vreme takmičenja: 10:30 – 17:30

Dramski prikaz
domaćin: Dušica Polovina
10:30 – 13:00

Poetsko scenski prikaz
domaćin: Slađana Lukić
13:30 – 14:30

Muzičko stvaralaštvo, klasična muzika, etno i popularna muzika
domaćin: Radoslav Ristić
14:30 – 15:45

Folklor
domaćin: Dejana Budimčić
16:00 – 16:50

Ples
domaćin: Sofija Gajić
17:00 – 17:30

* Planirane satnice u takmičarskom delu su podložne promeni, a biće precizirane u zvaničnom Programu 21.Republičkog susreta učenika

Ručak u Domu učenika
12:00 – 16:00

Proglašenje pobednika i dodela nagrada za kulturno umetničko stvaralaštvo
početak oko 17:30

Večera u Domu za učenike
19:00 – 20:30

Žurka za učenike, Hotel Novi Sad
od 21:00 do 24:00

Svečana večera i drugarsko veče, Hotel Novi Sad
od 21:00 do 24:00

Povečerje
01:00

 

Nedelja, 23. april 2017.


Doručak
od 8:00 do 10:00

Odlazak gostiju
Posle 10:00